Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Wigilijne spotkanie Stowarzyszenia Kobiet „Razem”

W minioną niedzielę w restauracji Światowid w Strzałkowie, z udziałem przedstawicieli lokalnego samorządu, który reprezentował zastępca wójta Gminy Strzałkowo Tomasz Gałan oraz kierowników jednostek publicznych z terenu gminy i przyjaciół Stowarzyszenia, odbyło się świąteczne spotkanie Pań zrzeszonych w Stowarzyszeniu Kobiet „Razem”.

-Boże Narodzenie to stan umysłu, który w przypadku tego zacnego grona trwa przez cały rok. Dzielenie się dobrem, miłością i pokojem mamy wpisane na stałe, a odzwierciedleniem tego stanu są nasze inicjatywy, które zmieniają
otaczającą nas rzeczywistość na lepsze i sprawiają radość drugiemu człowiekowi” mówiła prezes Stowarzyszenia Beata Zimniewicz.

Wśród wielu akcji zorganizowanych w mijającym roku na uwagę zasługują trzy projekty zrealizowane z pomocą środków zewnętrznych po chodzących, miedzy innymi z budżetu Gminy Strzałkowo- remont i doposażenie sali w Kornatach, z Powiatu Słupeckiego – koncert z okazji Dnia Matki „Dam Ci polne kwiaty”, z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – zakup gastronomicznej zmywarko-wypażarki.

Aktywność pań docenili goście składając bożonarodzeniowe życzenia wielu ciekawych pomysłów, zdrowia, uśmiechu i wytrwałości w pełnieniu różnych życiowych ról.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *