Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wjechała do rowu, uszkodziła skrzynkę elektryczną

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś w Strzałkowie.

Kierująca samochodem osobowym z niewiadomych przyczyn zjechała z drogi do rowu uszkadzając skrzynkę elektryczną znajdującą się przy jednej z posesji.

Na miejsce wezwano jednostki z OSP Strzałkowo i PSP Słupca oraz Zespół Ratownictwa Medycznego ze Słupcy. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

 

 

FOTO: OSP Strzałkowo


Najnowsze komentarze
  • To nie mógł nikt ocenić kto jest potrzebnty tylko na taką bzdurę dwa zastępy strażaków ( każdy wyjazd liczony do emerytury ) pogotowie z lekarzem pewnie. Aż dziwne że nie było helikoptera . Kto za to płaci ? Przecież nie pani kierowca od siedmiu boleści. Pani płaci pan płaci , ja płace, wszyscy płacimy.

  • Zawsze dwa zastępy wyjeżdżają do wypadku i tym samym karetka. Takie procedury. Czesio a pomyślałeś może że Ta Pani i nie tylko mogły stracić przytomność podczas jazdy? Są osoby które mają cukrzycę i nagły spadek cukru lub osoby z bardzo niskim ciśnieniem gdzie przy dłuższej jeździe mogą zasłabnąć nie zdążywszy się zatrzymać. Tak się zdarza.

  • Czesio to pimpek jakiś. Nie ma pojęciu o życiu.. Myśli że każdy jeździ jak on. Niedisc że nie dowidzi to jeszcze zamula na drodze. 🤔

Dodaj komentarz