Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wjechał na przejazd mimo opadających rogatek

Do kolejnego niewdpowidzialnego zachowania jednego z kierowców doszło na przejeździe kolejowym w Strzałkowie.

Chodzi o miejsce w okolicach Banku Spółdzielczego.-Rogatki się zamykały były już w połowie, a ten wariat wjechał na tory myśląc że zdąży.

Chciał wyminać ale nie udało mu się. Zatrzymał się tuż przed. Po chwili rogatki się otworzyły i wypuściły ów bohatera, co naraziło innych bo myśleli pewnie, że pociąg nie pojedzie i kierowca który stał jako pierwszy również przejechał.

Rogatki się zamknęły i po chwili jechał pociąg- relacjonuje czytelniczka, która nadesłała do nas powyższe zdjęcie.

Przypomnijmy, że objeżdżanie opuszczonych zapór lub wjechanie na przejazd podczas podnoszenia, opuszczania szlabanu grozi mandatem w wysokości 300 złotych.


Najnowsze komentarze
 • A ja przypomnę, że objezdzanie rogatek grozi śmiercią, narażeniem na kalectwo i utrate życia i zdrowia innych uczestników wypadku.

 • Rogatki w Strzałkowie to zakała mieszkańców zatorza może lepiej sprawdzić o ile wcześniej się zamyka przejazd często przejeżdżam i długo długo się stoi na opuszczonych rogatkach A pociągu Nie widać tu jest problem nikt się nie zainteresuje by sprawdzić jak to działa były remonty i dlaczego nie pomyslano o przejazdach bezkolizyjnych

  • Jak postoisz kilka minut dłużej to nic ci się nie stanie.. Zawsze możesz wybudować sobie prywatny wiadukt. Najważniejsze że jest bezpiecznie..

   • nie bądź za cwany jak jesteś taki odważny cwany to go wybuduj, mam propozycje chcesz to pogadajmy na ten temat w cztery oczy, twój komentarz jest nie na miejscu

    • Cwany – nie Cwany ale na pewno rozsądny. Wiem co to bezpieczeństwo i niestety na codzień oglądam skutki bezmyslnych kierowców. A ty się nie podnieca i nie odgrazaj bo to nie miejsce na takie zachowanie..

Dodaj komentarz