Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wojciechowski odznaczony

Brązowy Krzyż zasługi otrzymał wójt Gminy Ostrowite, Mateusz Wojciechowski.

-,,Rzeczpospolita to nie tylko prawo i przepisy, to także obowiązek”. Dziś w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych.Postanowieniem Prezydenta RP odznaczony zostałem Brązowym Krzyżem Zasługi.

W Sali Herbowej aktu uhonorowania dokonała I Wicewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska, która reprezentowała Wojewodę Wielkopolskiego Michała Zielińskiego. Jest to dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie. Odznaczenie to odebrałem nie tylko w swoim imieniu, ale także w imieniu wszystkich Radnych Gminy Ostrowite, Sołtysów, pracowników Urzędu Gminy jak i pracowników jednostek mi podległych, którzy sumiennie wykonują swoje obowiązki.

Pragnę zaznaczyć, że ta ważna uroczystość jest przeze mnie traktowana nie tylko jako osobisty sukces lecz także jako wyróżnienie dla wszystkich mieszkańców Gminy Ostrowite, którzy wspierając mnie każdego dnia, motywują do dalszej pracy zawodowej, często ponad zakres obowiązków!

Dziękuję żonie i całej najbliższej rodzinie za siłę i doping w dalszym działaniu! Gratuluję również koleżankom i kolegom samorządowcom oraz pozostalym odznaczonym tak wyjątkowych wyróżnień!-podsumowuje wójt, Mateusz Wojciechowski.


Najnowsze komentarze
  • Gratulacje! Swoją pracą i podejściem do ludzi zasłużył na to wyróżnienie. Nie zawsze doceniany na co dzień dobrze żeby wiedział ,że jesteśmy wdzięczni za Jego pracę. Powodzenia Panie Wójcie:)

  • Gratulacje Panie Wójcie.

Dodaj komentarz