Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Woźniak trenerem Polonusa Kazimierz Biskupi

Funkcję pierwszego trenera w zespole z Kazimierza Biskupiego objął dawny szkoleniowec słupeckiego zespołu, Marcin Woźniak.

-Marcin Woźniak nowym trenerem seniorów! GKS Polonus Nowy szkoleniowiec przez ostatnie dwa lata pracował jako asystent w KKS-ie Kalisz, z którym awansował do II ligi, zdobył okręgowy Puchar Polski a w sezonie 2020/2021 walczył w barażach o I ligę, prowadził tam również drużynę rezerw grającą w IV lidze. Wcześniej pracował m.in. w Polonii Środa Wielkopolska, Jarocie Jarocin, Sokole Kleczew, Kujawiance Izbicy Kujawskiej, LKS Ślesin, SKP Słupca.

Przypomnijmy, że trener prowadził już GKS Polonus w rundzie jesiennej sezonu 2017/18. Wówczas to nasza drużyna była liderem rozgrywek. Liczymy na podobny wynik.Możliwości pracy jakie oferuje Polonus Kazimierz Biskupi są wyjątkowe jak na V ligę. Warunki treningowe, dwa boiska trawiaste pełnowymiarowe, częściowo oświetlone boisko treningowe, orlik, hala sportowa, nagrywanie meczów, sala multimedialna, urozmaicony sprzęt do treningu, pomoc fizjoterapeuty, to wszystko jest na wyciągnięcie ręki!

Ponadto klub opiera swoją grę na zawodnikach z gminny Kazimierz Biskupi, gdzie dużą część stanowią jeszcze bardzo młodzi wychowankowie i prawie wszystkich tu znam. Prezes żyje klubem i nieustannie go rozwija, zależy mu żeby moje doświadczenie wykorzystać w jak najszerszym zakresie – mówi trener Marcin Woźniak.

Trener Woźniak będzie również pomagał w koordynowaniu pracy trenerskiej w grupach młodzieżowych, dzielił się swoim doświadczeniem z trenerami wszystkich drużyn młodzieżowych.

Także witamy ponownie w klubie! Życzymy dużej motywacji do pracy, wielu sukcesów i ogromnej satysfakcji z każdego dnia w GKS Polonus- czytamy na stronie zespołu.

 

FOTO: Polonus Kazimierz Biskupi


Brak komentarzy

Dodaj komentarz