Marcin Woźniak będzie trenerem seniorów Słupeckiego Klubu Piłkarskiego w rundzie wiosennej. Taka decyzja podjęta została wczoraj wieczorem.
Z uwagi na cały czas nieznany termin walnego zebrania klubowego dotychczasowy Zarząd SKP postanowił podjąć decyzję o wyborze trenera pierwszej drużyny. – Pierwsza drużyna musi trenować, rozgrywać sparingi i ktoś się musi nią zająć. Postanowiono przyjąć oferty kilku trenerów, którzy byli brani pod uwagę i tych, którzy sami zgłosili się do klubu– mówi prezes SKP Robert Nadgrodkiewicz. W sumie zarząd rozpatrzył trzy zapytania wśród nich ofertę Marcina Woźniaka, która okazała się być także najkorzystniejsza pod względem ekonomicznym. Wczoraj w godzinach wieczornych została podjęta decyzja o powierzeniu funkcji trenera właśnie dotychczasowemu szkoleniowcowi seniorów z Gajowej.
Istotną zmianą jest fakt, że Woźniak od rundy wiosennej będzie trenował i poprowadzi dwa słupeckie zespoły. W IV lidze dalej będzie zasiadał na ławce pierwszej drużyny, a dodatkowo pod jego wodzą rezerwy występować będą w Konińskiej A-klasie. Umowa obowiązywać będzie do końca czerwca. Tym samym zdementowane zostały plotki, jakoby zespół rezerw miał zostać zlikwidowany. Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Słupeckiego Klubu Piłkarskiego, prawdopodobnie odbędzie się na początku lutego.





