Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wracają siatkarskie derby!

Znamy już podział grup w siatkarskich rozgrywkach w naszym województwie.

W III lidze mężczyzn ponownie będziemy świadkami derbów powiatu słupeckiego. Podobnie jak dwa lata temu w jednej grupie wystąpią bowiem SPS Słupca i Czarni Ostrowite. Ponadto nasze zespoły będą rywalizowały z UKS Kaniąsiatką Gostyń, Salosem Ostrów Wlkp. UKS 9 Leszno, Orlikiem Miłosław i Amberem Kalisz.

Do gry przystąpią także siatkarki SPS Słupca. W tym roku i rozgrywki podzielone zostały na 3 grupy. W każdej z nich zagrają cztery drużyny. Słupczanki zmierzą się z Orkanem Września, UKS ZSMS Poznań i Energetykiem Poznań. Do walki o najwyższe miejsca awans uzyskają po dwa najlepsze zespoły ze wszystkich trzech grup. Pozostałe zagrają o miejsca 7-12. Zarówno w pierwszej, jaki i drugiej fazie drużyny rozegrają ze sobą mecz i rewanż.

Oprócz tego nasz powiat będą reprezentowały również zespoły młodzieżowe. UKS Hagard Strzałkowo wystawi drużynę młodziczek oraz kadetek. W tej ostatniej kategorii wiekowej wystąpią także siatkarki MKS MOS Słupca. Czarni Ostrowite powalczą z kolei w kategorii juniorów i młodzików. Również w juniorach wystąpią gracze SPS-u. Dokładny terminarz poznamy już wkrótce.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz