Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Wracają w dobrych nastrojach

Ogromne szansę na zwycięstwo w dwumeczu z Jokerem Piła zachowali siatkarze SPS Słupca, którzy w pierwszym meczu po walce do samego końca ulegli rywalom 3:2.

Spotkanie rozgrywane w Pile było pierwszym z tych, w którym stawką jest wygrana w III lidze siatkówki w naszym województwie. Zwycięstwem w Gostyniu słupczanie już zapewnili sobie szansę na grę w barażach o II ligę. Mimo to, do Piły jechali po zwycięstwo. Gospodarze wysoko postawili poprzeczkę i wygrali pierwsze dwa sety. Przewaga była jednak minimalna, a słupczanie ulegli 26:24 i 25:23. Pewnie swego zawodnicy Piły z pewnością liczyli na łatwą wygraną i zwycięstwo w całym spotkaniu. Wtedy SPS podniósł się z kolan. Pewna wygrana 13:25 i emocjonujące zwycięstwo w czwartym secie 23:25 doprowadziły do tie breaka. W nim również losy wygranej w całym meczu ważyły się do samego końca. SPS przegrał minimalnie 25:23 i przed rewanżem ma duże szanse powalczyć o końcowy triumf. Mecz w Słupcy już za dwa tygodnie. Kibiców zapraszamy i trzymamy kciuki!

UKS SMS Joker Piła-SPS Słupca 3:2
(26:24 , 25:23, 13:25, 23:25, 15:13)

Jedna odpowiedź

1. Gratuluję!!!!…zapewne mecz był pełen emocji ale i jak pokazują wyniki bardzo zacięty.Brawo chłopaki za walkę bo po przegraniu dwóch pierwszych setów na pewno mentalnie nie było wesoło.Pokazaliście pazur i nie da się ukryć,że jest to w miarę korzystny wynik…teraz tylko mobilizacja i duch walki a powinno być dobrze i wierzę w ostateczny sukces.Umiejętności Wam nie brakuje więc do dzieła.Jeszcze raz gratulacje dla drużyny i kierownictwa.