Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Wrzosowa Osada. Już wkrótce nowe osiedle w Piotrowicach.

Trwają prace związane z budowę nowego osiedla w Piotrowicach. Obok Zielonej, powstanie Wrzosowa Osada.

Po sukcesie pierwszego projektu, jakim była Zielona Osada postanowiono kontynuować zabudowę mieszkaniową w podobnej technologii, i tej samej filozofii. Inwestor ponownie kładzie nacisk na kontakt z Naturą, dlatego każda lokalizacja nowej budowy otula się lasem, ciszą i spokojem.

– Bardzo cieszy nas fakt, że migracja mieszkańców Powiatu w nasze rejony wzrasta, a co za tym idzie zwiększa się również zainteresowanie rynkiem nieruchomości. To z kolei stwarza miejsce na proponowanie ciekawych rozwiązań i spełnianie marzeń o własnym domu – mówi inwestor, który podkreśla, że takie podejście stawia Wrzosową Osadę na pozycji lidera, jeśli chodzi o nowe osiedla w naszym regionie.

– Wzmożony popyt napędził podaż, nabywcy mają już w czym wybierać. Kupuje się nie tylko własny kąt ale i podejmuje próby inwestycji w pewną lokatę. My stawiamy przede wszystkim na jakość wybieranych materiałów konstrukcyjnych, jakość wykonania, funkcjonalność, i oczywiście kontakt z naturą, by nasze domy były nie tylko nowoczesne, ale i służyły nabywcom przez wiele lat.

Stawiamy na zabudowę parterową by powierzchnie mieszkalne były łatwiej dostępne, wszystkie domy podłączone są do sieci kanalizacyjnej by ułatwić codzienne funkcjonowanie , a źródłem zasilania domów w energię cieplną są nowoczesne pompy ciepła – dodaje.

– Dodatkowym atutem naszych domów są duże przeszklenia z widokiem na przestronne działki. Każdy z nabywców wraz z domem nabywa na własność działkę gruntową o powierzchni minimum 500 m2. Realizacja konstrukcji budynków jest dla nas również kluczowym elementem. Dbamy by ławy jak i ściany fundamentowe były odpowiednio zbrojone i ułożone we właściwy, zgodny ze sztuką budowlaną sposób.

Całość konstrukcji zespalamy solidnym stropem zbrojonym Teriva i mocną więźbą dachową, co dodatkowo izoluje i ociepla dom, oraz jest to gwarancją pewnej inwestycji na wiele lat – podkreśla inwestor, który zaprasza do wizji lokalnej i do oceny postępu prac zainteresowanych klientów. Odbiór pierwszych domów planowany jest latem i jesienią 2024 roku.

Więcej informacji na temat Wrzosowej Osady znajdziecie TUTAJ.

 

 

*artykuł sponsorowany