Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wskoczyli na fotel lidera

Z podniesioną głową z okręgowych boisk piłkarskich po swoich meczach w większości schodzili zawodnicy naszych powiatowych drużyn młodzieżowych.

Tym razem wyższość rywali z Turku musieli uznać jednak juniorzy starsi Czarnych Ostrowite, którzy swój mecz kończyli w dziesięciu. Bramki Krystiana Wojtasia i Łukasza Piguły nie wystarczyły do zwycięstwa z gospodarzami, którzy ograli przyjezdnych 5:2. W ważnym derbowym pojedynku juniorzy młodsi SKP MOS Słupca na trudnym terenie we Wrześni wydarli rywalom zwycięstwo ogrywając Victorię i wskakując na fotel lidera. Szans swoim rywalom z Orchowa nie dał też strzałkowski Polanin pokonując swoich rówieśników 6:0. Na listę strzelców wpisywali się dwukrotnie Wojciech Tomczak i Fryderyk Siepielski, a także Kamil Sroka i Adam Kowalski. W Wilczynie przegrali natomiast juniorzy ZKS-u Zagórów. Udane odrabianie strat w derbowym meczu z Górnikiem Konin mają za sobą gracze Wojciecha Henke. Trampkarze starsi SKP MOS Słupca wygrali w swoim meczu 4:1. Przy stanie 0:1 goście nie wykorzystali rzutu karnego, który pewnie wyłapał Sebastian Dudzinski. Hat tricka na swoim koncie zapisał Michał Walerczyk, a jedną bramkę dołożył Kamil Sikorski.

W Ruminie 0:7 wygrali młodzicy starsi SKP SSP Cienin dla których bramki zdobywali: 3 Adrian Ratajczyk, dwie Mateusz Sobczak, a także po jednej Oliwier Budny i Emanuel Mikołajczyk. Przegranej doznali natomiast ich koledzy ze Strzałkowa, których pokonała Victoria Września. Młodzicy młodsi SKP SSP po zaciętym boju i golach Kacpra Kajdana oraz Pawła Kryszaka wygrali z Sokołem Kleczew 2:1, a bramka na wagę zwycięstwa padła w ostatnich sekundach spotkania. Triumfowali także młodzicy SKP, którym gola na wagę zwycięstwa w Kazimierzu Biskupim zapewnił Franciszek Głowacki.

Junior starszy
Tur Turek- Czarni Ostrowite 5:2

Junior młodszy
Victoria Września-SKP MOS Słupca 0:1
Polanin Hagard Strzałkowo-Hetman Orchowo 7:0
Wilki Wilczyn-ZKS Zagórów 6:2

Trampkarz starszy
SKP MOS Słupca-Górnik Konin 4:1

Młodzik Starszy
Warta Rumin – SKP SSP Słupca 0:7
Polanin Hagard Strzałkowo-Victoria Września 0:9

Młodzik Młodszy
SSP SKP Cieśnin – Sokół Kleczew 2:1
Polonus Kazimierz – SKP Słupca 0:1


Brak komentarzy

Dodaj komentarz