Wygrał tylko Hetman

Za nami przedświąteczna kolejka rozgrywek Konińskiej Klasy Okręgowej. Nie była ona zbyt udana dla drużyn z powiatu słupeckiego.

Wygrał jedynie Hetman Orchowo, który na wyjeździe pewnie ograł GKS Sompolno 3:0. Gole dla gości strzelali Waldemar Skwira, Łukasz Błaszczak i Wojciech Durski. Do w-ce lidera, czyli Strażaka Licheń wybrali się gracze Polanina Strzałkowo. Niestety po raz kolejny zemściła się na nich nieskuteczność pod bramką rywali. Strzałkowianie zmarnowali dwie dogodne okazje do zdobycia prowadzenia. Skuteczniejsi byli gospodarze, którzy w 33 minucie wyszli na prowadzenie strzelając gola z rzutu karnego. Mimo, że przez cały mecz gracze Mirosława Kwaśnego próbowali odrobić straty ta sztuka im się nie udała. W końcówce Licheń dołożył jeszcze jedno trafienie i wygrał ostatecznie 2:0.

Na wyjazdowy mecz do Orzechowa wybrali się natomiast zawodnicy ZKS-u Zagórów. Scenariusz tego spotkania wyglądał podobnie. Początek należał do gościu, którzy nie wykorzystali swoich szans. Mimo to prowadzili po bramce samobójczej jednego z obrońców Sparty. Gospodarze szybko wyrównali jednak po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. W 48 minucie prowadzenie ZKS-owi dał wprowadzony na plac gry w drugiej połowie Łukasz Kruczkowski. Gospodarze ponownie wyrównali ze stałego fragmentu gry. Tym razem był to rzut rożny. W końcówce meczu dwie dogodne sytuacje miał Marcin Szcześniak. Raz jego strzał obronił bramkarz rywali, a za drugim razem piłka zatrzymała się na słupku. Sparta trzy punkty wydarła gościem w ostatniej minucie meczu, kiedy widowiskowym strzałem zdobyła gola na 3:2.