Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Wygrali piąty mecz z rzędu

Kolejny komplet punktów zapisały na swoim koncie ZKS Orły Zagórów. Tym razem zespół Roberta Sarnowskiego ograł u siebie Piasta Grodziec 1:0.

-Piąty wygrany mecz ligowy z rzędu! Mecz z Piastem Grodziec nie należał do najpiękniejszych. Dużo walki na boisku i gra przede wszystkim w środku pola.

Z minuty na minutę nasz zespół się rozkręcał i stwarzał sytuację jednak brakowało wykończenia, między innymi w sytuacji sam na sam z bramkarzem, nasz napastnik uderzył obok słupka. Do przerwy 0:0.

Druga połowa meczu, to ciąg dalszy przewagi naszej drużyny. W 53 minucie faulowany w polu karnym był Wiktor Graczyk a jedenastkę pewnie na bramkę zamienił Szymon Andrzejak. Po zdobytym golu nie zmienił się obraz gry.

Piast rzadko bywał w naszym polu karnym, a nam brakowało skuteczności. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 i nasz zespół podtrzymał passę wygrywając w rundzie wiosennej wszystkie 4 dotychczasowe mecze-czytamy na stronie zagórowskiego zespołu.

Na wyjeździe Warcie Eremicie Dobrów 3:1 ulegli z kolei Czarni Ostrowite.