Wygrali trzeci mecz z rzędu

Kolejny komplet punktów na swoim koncie zapisali piłkarze ZKS Orły Zagórów.

-Trzeci mecz w rundzie wiosennej i trzecie zwycięstwo! W meczu z Malanowem nie mogło wystąpić kilku zawodników, którzy w ostatnim spotkaniu odnieśli kontuzje, na boisku natomiast nie było widać różnicy. Od samego początku to nasz zespół prowadził grę, jednak nie mógł udokumentować tego zdobyciem bramki.

Do przerwy 0:0. W przerwie kontuzjowanego Krzysztofa Czerniaka zastąpił Michał Woś i w 51 minucie bardzo dobrze odnalazł się w polu karnym, po podaniu Marcina Duryńskiego, otworzył wynik spotkania. 5 minut później ten sam zawodnik kolejny raz znalazł trochę miejsca w polu karnym i tym razem wykorzystując dobre podanie Tobiasza Wujka, podwyższył wynik spotkania na 2:0.

Dalszy przebieg meczu wyglądał podobnie, Zagórów utrzymywał się przy piłce, a goście czekali na kontrataki. W 91 minucie wkradło się rozluźnienie w nasze szeregi i w ostatniej akcji meczu Malanów zdobył bramkę na 2:1. W następny weekend ze względu na przerwę świąteczną nasz zespół pauzuje.

Kolejny mecz 24 kwietnia z Grodźcem. Więcej informacji wkrótce- czytamy na stronie zespołu.