Wygrali w ostatnim meczu

2:1 Tura Turek w ostatnim meczu sezonu pokonali seniorzy SKP Słupca. Tym samym IV-ligowe rozgrywki zakończyli na 9 miejscu.

Od początku meczu trener Henke postawił na mocno odmłodzony skład. Między słupkami stanął Jan Różański, który niestety falując przeciwnika sprokurował rzut karny. Tego na gola w 17 minucie zamienił Bartosz Grabowski.

Wyrównał osiem minut później po strzale głową z rzutu rożnego Jakub Woźniak.  Oba zespoły miały kilka dogodnych okazji jednak były bardzo nieskuteczne.

Po strzale w poprzeczkę, a kilka minut później w słupek zwycięskiego gola dla SKP w 82 minucie zdobył Michał Lorencki. Skrót meczu obejrzycie na Twoja Słupca.tv

Do miejsca gwarantującego utrzymanie słupczanom zabrakło niewiele, bo cztery punkty. Miniony sezon podsumował trener, Wojciech Henke.