Wygrana w Wilczynie

2:1 w Wilczynie tamtejsze Wilki pokonali piłkarze strzałkowskiego Polanina.

Do przerwy strzałkowianie prowadzili 1:0 po bramce samobójczej.  Po zmianie stron drugiego gola zdobył Sebastian Jasiak. Gospodarze zdołali strzelić bramkę kontaktową ale wynik nie uległ już zmianie.

Co prawda piłkę w bramce umieścił jeszcze Daniel Bartkowiak, ale sędzia nie uznał gola odgwizdując przewinienie na bramkarzu. Za tydzień u siebie nasza drużyna zmierzy się z Wartą II Poznań.

W tej kolejce pauzuje natomiast SKP Słupca. Drużyna z Gajowej w sobotę podejmie u siebie Pompę Team Jarosławiec.

 

FOTO: Archiwum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *