“Wygrana za trzy punkty była nam bardzo potrzebna”

3:0 we własnej hali Energetyka Poznań pokonali siatkarze SPS Konspol Słupca.

Spotkanie było dość wyrównane, a przez niema cały mecz to goście musieli gonić wynik. W pierwszym secie słupczanie napsuli sporo zagrywek, dlatego walka o wygraną toczyła się do samego końca.

Ostatecznie nasz zespół triumfował 25:23. W drugim było już o wiele lepiej jeśli chodzi o ten element gry. Tym razem gospodarze wygrali 25:22.

Najbardziej wyrównana i zacięta była trzecia partia. Energetyk nie chciał kończyć tego meczu porażką i zdecydowanie postawił się rywalom.

Determinacja po stronie SPS-u sprawiła jednak, że to miejscowi cieszyli się z wygranej 27:25, a w całym meczu 3:0.

Mecz transmitowaliśmy dla was na żywo.

-Po kilku trudnych tygodniach, w których borykaliśmy się z wieloma problemami zdrowotnymi, a zarazem kadrowymi, udało nam się w dniu dzisiejszym pokonać zespół Energetyka Poznań 3:0.

Dodajmy że w barwach gości wystąpili dziś nasi byli zawodnicy Marek Subocz oraz Gracjan Nawrot, którzy zagrali dobre zawody.

Wygrana za trzy punkty była nam bardzo potrzebna, aby wrócić na właściwe tory. Mimo iż drużyna z Poznania stawiała bardzo twardy opór, tym razem końcówki setów, które przegraliśmy w Gdańsku należały do nas.

Zagraliśmy dziś bardzo dobrze w ataku, a prym w tym elemencie wiedli Adam Sobolewski i wybrany po raz pierwszy w tym sezonie MVP spotkania – Mikołaj Kurek.

Emocje ledwo opadły, a już w sobotę podejmiemy zespół Noteci Czarnków. Ponownie musimy powalczyć o pełną pulę, aby strata do górnej połowy tabeli malała. Na to spotkanie zapraszamy przed monitory o godzinie 18.00- czytamy na stronie SPS-u.