Wygrane na koniec rundy

Swoje ostatnie mecze w rundzie jesiennej rozegrały drużyny z Konińskiej Klasy Okręgowej.

Polanin Strzałkowo na wyjeździe pokonał Wartę Krzymów 6:0. Gole dla strzałkowian zdobywali: trzy Sebastian Kułaga, dwa Fryderyk Siepielski i jednego Adam Jaszczak.

– W mojej ocenie byliśmy zespołem dużo mocniejszym od naszych rywali. Podsumowując rundę jesienną uażam, że uzyskaliśmy dobry wynik, zwłaszcza mając na uwadze nasze problemy, z którymi zmagamy się od połowy września.

Początek rundy był w naszym wykonaniu bardzo dobry, następnie przyszły 3 porażki pod rząd, po których determinacja chłopaków, wiara, realizacja założeń, koncentracja, a także umiejętności, spowodowały, iż w ostatnich 6 meczach zdobywamy 15 punktów.

W efekcie kończymy rundę jesienną z 28 oczkami zajmując 4 miejsce w lidze. Przerwę zimową musimy dosyć mocno wykorzystać by sprostać wyzwaniom jakie niesie ze sobą sezon- podsumowuje trener, Maciej Rozmarynowski.

Wysoko wygrali też Czarni Ostrowite, którzy w wyjazdowym meczu pokonali Basztę Przedecz 5:1. Bramki dla zespołu Michała Walerczyk strzelali: Jakub Waszak, Łukasz Piguła, Bartosz Majewski i Krystian Augustyniak.

Gospodarze trafili też raz do własnej bramki.