Wygrane na wyjeździe

Kolejne zwycięstwo w ramach rozgrywek Konińskiej Klasy Okręgowej odnieśli seniorzy ZKS Orłów Zagórów, którzy na wyjeździe ograli Kasztelanię Brudzew 1:2. W Trzemesznie 0:2 triumfowali z kolei Czarni Ostrowite.

-Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, ponieważ już na początku meczu stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał napastnik rywali. Niestety niedługo później było już 1:0. Strzałem zza „szesnastki” zawodnik Kasztelanii nie dał szans Tomaszowi Kruszynie.

Po bramce mecz w większości toczył się w środku pola, aż do 45 minuty, gdy Arkadiusz Kukulski zagrał prostopadłą piłkę, którą nogami wybił bramkarz gospodarzy, jednak piłka spadła pod nogi Bartosza Kuzak, a ten pewnym strzałem wyrównał wynik spotkania.

Po zmianie stron, to nasz zespół zaczął dominować na boisku. Rywal zepchniety do defensywy popełniał sporo błędów. Najbliższy podwyższenia wyniku był Kamil Michalak, który z rzutu wolnego uderzył w poprzeczke. Kilka minut później z rzutu rożnego dośrodkował Eryk Kopaczewski, a niepilnowany w polu karnym Tobiasz Wujek idealnie dołożył nogę i ustalił wynik spotkania na 1:2.

Do końca meczu nic już się nie zmieniło i możemy przypisać sobie kolejne 3 punkty!-czytamy na stronie zagórowskiego zespołu.

0:2 Zjednoczonych Trzemeszno na wyjeździe pokonali z kolei Czarni Ostrowite. Dwa gole dla zespołu Damiana Augustyniaka zdobył Adrian Stawowy.