Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wypadek na K92. Strzałkowo zablokowane.

Do wypadku trzech samochodów doszło kilkanaście minut temu na drodze krajowej K92 w Strzałkowie.

Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu Al. Wyszyńskiego i Powstańców Wielkopolskich.

– Dyżurny SKKP w Słupcy przyjął zgłoszenie o godz. 1200. Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się dwa samochody osobowe i jeden dostawczy.

W zdarzeniu udział brały cztery osoby. Jedna doznała obrażeń i po udzieleniu przez ratowników kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej została zabrana do szpitala przez ZRM- relacjonuje mł.ogn. Marcin Nachowiak.

 

 

FOTO: PSP Słupca


Najnowsze komentarze
 • To kara za grzechy

  • To już kolejny dzwon na tej krzyżówce. Potwierdzam to, co tu swego czasu napisano: od strony Słupcy zapala się czerwone i praktycznie zawsze jedno lub dwa auta próbują się jeszcze wepchnąć.
   Efekt jest oczywisty, wyjeżdżających z Powstańców Wielkopolskich czeka niemiła niespodzianka.

   Nie można opóźnić światła na Powstańców o kilka sekund? Gdyby się zapalało ciut później, unikniemy następnych tego typu zdarzeń.

 • Sprawca wypadku jechał z kierunku Konina. Jechał ile fabryka dała. Jechał po pasie dla jadących w przeciwnym kierunku. Kiedy wjechał do Strzałkowa omijał stojących w kolejce do świateł. Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. To wszystko

 • Światła były już opóźnione na wniosek komisji bezpieczeństwa. I czas jest wydłużony. Sprawdziłam. Niestety kierowcy jadący od Słupcy mają gdzieś sygnalizację. I wyjeżdżają po prostu na czerwonym.

  • Wypełni popieram .
   Jeżdżę tędy codziennie i niema żadnego opóźnienia

Dodaj komentarz