Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Wypożyczalnia w domu

Wszystkie panie, które potrzebują nowej kreacji, a przy tym nie chcą wydawać na nią ogromnej sumy pieniędzy powinny wybrać się do Wrześni. Niedawno miało tam miejsce oficjalne otwarcie Atelier -domowej wypożyczalni sukienek, butów i biżuterii.

Uroczystego otwarcia wypożyczalni dokonała właścicielka Bernadeta Kosmala. Wśród gości znalazły się mieszkanki gminy Witkowo, Strzałkowo, Słupcy i Wrześni. Przybyłe do Atelier panie miały okazję nie tylko przymierzać modne kreacje, biżuterię, ale również przyjrzeć się najnowszym trendom świata mody. Wymiana doświadczeń w dziedzinie tak miłej i zawsze fascynującej kobiety stała się okazją dobrej zabawy. Na wieszakach znaleźć można było sukienki znanych firm oraz piękne buty o najróżniejszych kolorach i kształtach. Ilość zaprezentowanej biżuterii nie jedną z pań przyprawiła o lekki zawrót głowy.

Ogromny tort, cała masa przekąsek i łakoci , dobre wino dopełniło uroczystości otwarcia. Atelier – domowa wypożyczalnia odzieży znajduje się we Wrześni przy ulicy Jana Pawła II 11/7 na drugim piętrze. Więcej informacji na jej temat uzyskać można pod numerem telefonu 663 485 708. Wszystkie zainteresowanie Panie zapraszamy do korzystania z usług Atelier.

*Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *