Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wystąpi w finale Miss Wielkopolski

W wielkim finale Miss Województwa Wielkopolskie wystąpi Justyna Rydzewska ze Słupcy.

Gala Finałowa Miss Nastolatek i Miss Województwa Wielkopolskiego 2022 odbędzie się w najbliższą niedzielę w Hotel 500 w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. Wyłonione laureatki konkursu będą reprezentować województwo w Narodowym Konkursie Piękna Polska Miss już na koniec października!

O koronę najpiękniejsze nastolatki roku 2022 pretenduje 28 finalistek, natomiast o tytuł Miss Województwa Wielkopolskiego w tym roku w finale pretendują 40 kandydatek. Zostanie również przyznany tytuł Miss Studentek Woj. Wielkopolskiego i tradycyjnie Miss Poznania.

Przed galą finałową można poznać wszystkie uczestniczki na oficjalnych zdjęciach przygotowanych przed finałem. W kanałach social media i stronie www konkursu trwa również głosowanie na Miss Internautów, a zdobywczyni tego tytułu otrzyma przepust do TOP10 oraz awans do ćwierćfinału ogólnopolskiego.

Zdjęcia zostały wykonane przez Kamila Hadyńskiego w Picbox studio w Poznaniu. Za makijaże uczestniczek odpowiadały uczennice Beauty Art – szkoły wizażu Beaty Małachowskiej, natomiast kreacje zagwarantowały firmy Mari Mari Poland oraz Sidro Store.

Bilety na wydarzenie można nabyć przez portal evenea lub przez stronę konkursu misspomorskiego.pl, natomiast dla osób które nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu przewidziano transmisje Live, która będzie dostępna na stronie konkursmiss.pl

 


Najnowszy komentarz
  • Kosmetyczne poprawki urody powinny dyskwalifikowac kandydatki juz na starcie.

Dodaj komentarz