Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wystartują na Stadionie Narodowym

Z inicjatywy Łukasza Jarząbka, ze Spartan Race Training Group Słupca grupa dzieciaków ze Świetlicy Środowiskowej  wybierze się na sportowe zawody do stolicy.

Chodzi o zawody z cyklu Spartan Race Kids, które rozegrane zostaną w Warszawie na PGE Narodowym. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasy z przeszkodami o różnej długości w zależności od swojego wieku. Będą to dystanse od 700 metrów do 2,5 kilometra.

W zawodach obowiązuje wpisowe, jednak dzięki SRTG oraz Urzędowi Miasta dzieciaki mają zapewniony przejazd i udział w imprezie za darmo.-Chcemy dać możliwość startu dzieciakom na najważniejszym obiekcie sportowym w Polsce. Wydarzenie to będzie bez precedensu i dlatego postanowiliśmy podjąć działania aby młodzież mogła pojawić się na PGE Narodowym oraz zasmakować przeszkodowej rywalizacji. Na chwilę obecną nadal istnieje możliwość aby zapewnić zorganizowanym grupom zniżkę na start w biegu Kids , wszelkie zainteresowane grupy prosimy o kontakt- mówi Łukasz Jarząbek.

Od jakiegoś czasu słupecka grupa ostro trenuje przed zawodami, aby wypaść jak najlepiej. Zawody już 26 sierpnia. Trzymamy kciuki!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz