Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Wywieźli burmistrza na taczce. PiS na konwencji PSL.

Taczka pełna siana, a w niej burmistrz Słupcy. To jeden z elementów happeningu zorganizowanego przez lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości na konwencji programowej PSL-u.

Dziś do Słupcy na wyborcze spotkanie z działaczami przyjechał prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysław Kosiniak-Kamysz.

Oryginalne powitanie postanowili przygotować mu lokalni działacze PiS-u. Wszyscy ubrani w maski polityków Polskiego Stronnictwa Ludowego z taczką pełną siana zjawili się przed budynkiem Zespołu Szkół Muzycznych. Miał to być wyraz ich krytyki dla partii i jej działaczy. Prezesa jednak nie spotkali, gdyż ten wszedł do budynku innym wejściem.

-Niestety nasza koślawa furmanka wykoleiła się przed wjazdem do Słupcy. Pozostały nam niezawodne taczki które mamy nadzieję dopchać do wyborów.

Pchaliśmy je też przez ulice Słupcy prezentując ,,zielony” program który symbolizowalo trzymane na kolanach koryto. Jak wszyscy mogli zauważyć towarzyszyła nam cała plejada ,,baronów” PSL-u- mówi Artur Nowak, jeden z uczestników manifestacji.

Film z tego wydarzenia obejrzycie na Twoja Słupca.tv

 

56 odpowiedzi

 1. Za robote sie weźcie a nie szopki odstawiacie PiSiory!
  Jasełka będą w grudniu..
  Siejecie propagande a nie macie nic wiecej do zaoferowania..

 2. Dno i 7 metrów mułu. Jaka partia taki poziom i program. Strzelają sobie w kolano, mam nadzieje, że do wyborów sami się pogrążą.

 3. Hahaha atrakcja lepsza niż w cyrku. Nie wiedziałem że w Słupcy są takie błazny. Widzę że odkryli swoje nowe powołanie hahaha!

  1. Dawno nie było cyrku!!! Ale poziom kiepski!!! trudno uwierzyć patrząc po,, facjatach’ że tak dali się wpuścić w kanał!!! NIE DO WIARY!!!!!! A wydawało by się, że to inteligentni ludzie.

 4. Ludzie wyluzujcie…Ja sadzilem ze zwolennicy PO..cow i ZSL..cow wyznaja zasade ROBTA CO CHCETA. Inne Heppeningi was nie oburzaja , nawet te bardzo kontrowersyjne . A taki skecz rani wasze uczucia. co za hipokryzja.

 5. Dobrze chlopaki robia. Pan Pyrzyk mial 10 lat by ozywic Slupce. Nie udalo sie. Moze innym sie uda. Tu potrzeba firm!!!! inwestorow!!!!

 6. „Będzie kolejna afera z najważniejszymi politykami Platformy Obywatelskiej? Biznesmen Marek Falenta stwierdził na Twitterze, że istnieje sex taśma z Grzegorzem Schetyną i Rafałem Trzaskowskim w rolach głównych”

   1. Przede wszystkim, wybory to nie jest „zabawa” dla ludzi znikąd. Nie można tuż przed wyborami wyskoczyć jak diabeł z pudełka. Warto wcześniej działać, budując swoją markę, rozpoznawalność jako osoby, która kojarzy się ludziom, na razie jeszcze nie wyborcom, z inicjatywami społecznymi na ich rzecz.

   2. Zamiast odpowiadać racjonalnie na zarzuty stawiane przez rozmówcę, w sposób obrażać lub w jakikolwiek sposób porzucać prawdziwy przedmiot sporu

 7. Niech PIS gra czysto i własnym programem, a nie upokarza siebie. Tak nie wygracie, a jesli nie widzicie ile Pan Pyrzyk zrobił dla Słupcy to jesteście ślepi.

 8. To nie rani naszych uczuć, to jest żenujące i przykre, mam nadzieję że nie zaczniemy po tym globalizować i przypisywać tego poziomu jaki tutaj zaprezentowano całej partii. Osobiście nie jetem zwolenniczką partii Pis znam jednak inteligentnych ludzi do niej należących i po tym co w tym hapeningu nam pokazano szczerze im współczuję.

 9. Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada… masakra co Ci ludzie mają w tych głowach. Patola i jeszcze raz patola…… A ten co pcha teczkę to pewnie ma takie pojęcie o polityce co o pchaniu taczki. Burak ze wsi… i takie coś ma rządzić Słupcą? Przykre. Powiem jak Zbigniew Stokoga „to jest tragedia kur**” inaczej tego nie idzie określić.

 10. Rety co się dzieje. Notowania PSL w sondażach spadają na łeb i szyję to trzeba debatować. Najlepiej jak jeszcze debata ustawiona przez POsłusznych dziennikarzy. Tu nawet Platforma nie pomoże bo sama ma kłopoty. Tylko ustawiona debata jeszcze może coś dać. PSL mieliście czas na debatowanie przez osiem lat rządzenia i jakoś za wiele z tych waszych debat dobrego dla Polski nie wynikło to po co teraz na hura takie debaty trzy tygodnie przed wyborami.Mam wrażenie , ze już nic was nie uratuje bo Polacy poznali się na was.

   1. Pan Bartkowiak Tobie odpowie, ale przeciwników blokuje… Przeciwnik to też wyborca. Pan Kiełbowicz, Pani Czechowska – Malczewska wprawdzie nie blokują, ale unikają udzielenia odpowiedzi.

 11. Wczoraj w nieco mniej konwencjonalny sposób postanowiliśmy powitać prezesa PSL. Nie mamy zamiaru nikogo obrażać a jedynie chcemy dodać ludziom odwagi iż nie są skazani by wiecznie głosować na zieloną formacje. Dla nas i tak największą bohaterką wczorajszego dnia była kandydatka PSL, która przez swoich kolegów nie została wpuszczona na spotkanie. Jej słowa wykrzyczane w kierunku drzwi za którymi obradował prezes (i tu dosłownie zacytuje): ,,mam was w dupie”, napawają optymizmem że nie wszyscy boja się powiedzieć publicznie to co myślą. Niestety nie znamy osobiście tej Pani ale jej słowa nagrodziliśmy długimi, szczerymi i gromkimi brawami.
  Dziękuje rownież za telefony i miłe słowa uznania, niestety nie jestem w stanie odpisać na wszystkie wiadomości bo jest ich po prostu zbyt dużo. Coraz bardziej wraca wiara w ludzi i to ze 21 października coś sie zmieni

  1. o pan z taczki sie odezwał. Żal mi cie troche młody człowieku, najpierw palikot teraz pis jakie ty w ogóle masz poglądy chłopcze? Co będzie nastęne??

 12. A gdzie jest na obrazku pan B? Nasz polityczny kameleon. Moze by tak pokazac wszystkim jak Pan B zaczynal swa pusta ambicje wdrapywania sie na czworakach z pazurami do kazdej wladzy? Zaczelo sie od wychwalania Pana Walesy i roznoszenia ulotek, prawda? To, ze Pan B ma toche wiecej inteligencji i jest sila sprawcza tej szopki jest jeszcze bardziej obrzydliwe.

 13. Brawo za odwagę, czasami trzeba sięgnąć po takie środki, które pokazują jak wielkie jest oburzenie mieszkańców i jak daleko są w stanie posunąć się mieszkańcy w celu pozbycia się koniczyny z miasta. Wsadził bym ich wszystkich nie na taczkę a na rozrzutnik z gnojem i wywiózł jak najdalej od miasta.

 14. Przyjeżdżali, debatowali, robili zdjęcia i do gazety i tyle. Teraz to samo. Słupcy – żadne korzyści z tych wizyt. Szkoda, że nie nagłośniona ta wizyta, bo po co publiczność. W prasie będzie to co ma być. Kto chce widzieć-widzi. „Błażenada” była w środku – nie na zewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *