„Wznieś serce nad zło”. Spektakl SUTW i Diamencików Marty w Strzałkowie.

Na kolejny spektakl w swoim wykonaniu w środę zaprosiła Sekcja Teatralna Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która tym razem połączyła siły z grupą teatralno – artystyczną Diamenciki Marty.

Publiczność w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie jak zwykle dopisała. Tym razem mogła ona podziwiać przedstawienie pod tytułem „Wznieś serce nad zło”.

Poruszało one ważne kwestie dotyczące bieżącej sytuacji na świecie, a także zwracało szczególną uwagę osoby z niepełnosprawnością. Występ zakończyły owacje na stojąco.

Cały spektakl możecie zobaczyć na naszym filmie.

 

 

 

*materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *