Na kolejny spektakl w swoim wykonaniu w środę zaprosiła Sekcja Teatralna Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która tym razem połączyła siły z grupą teatralno – artystyczną Diamenciki Marty.
Publiczność w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie jak zwykle dopisała. Tym razem mogła ona podziwiać przedstawienie pod tytułem „Wznieś serce nad zło”.
Poruszało one ważne kwestie dotyczące bieżącej sytuacji na świecie, a także zwracało szczególną uwagę osoby z niepełnosprawnością. Występ zakończyły owacje na stojąco.
Cały spektakl możecie zobaczyć na naszym filmie.
*materiał sponsorowany














































