Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wznowili treningi

8 września Słupecki Klub Karate wznowił treningi w Słupcy, Lądku i Powidzu. Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia.

W trakcie przerwy wakacyjnej zawodnicy klubu dzięki dyrektorowi MOSiR-u Andrzejowi Kończakowi mieli możliwość trenowania w Słupcy przez całe wakacje. Część zawodników brała też udział w obozie sportowym gdzie wraz z zawodnikami kadry narodowej i trenerem Arkadiuszem Borowiczem rozwijali swoje możliwości i integrowali się ze środowiskiem karate. Dwutygodniowy obóz zlokalizowany w Beskidzie Żywieckim zapewnił wiele atrakcji i ciekawych wspomnień, a codzienne treningi z wykwalifikowaną kadrą zostały zakończone egzaminem na wyższe stopnie. Od 8 września klub wraca do treningów przygotowując się do pierwszego turnieju jaki odbędzie sie już 11 października w Gostyniu. Zawody tej rangi będą jak zwykle silnie obsadzone, więc i przygotowania będą ostrzejsze. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach i życiu klubowym, a w zamian zapewniamy zdobycie ciekawych doświadczeń, poprawę kondycji i naukę efektywnej samoobrony. Dzieci trenujące w naszym klubie mają zapewnioną opiekę wykwalifikowanej kadry, udział w zawodach sportowych, seminariach i obozach.

Dodatkowo od września klub został szczęśliwym posiadaczem maty treningowej zakupionej dzięki wsparciu Burmistrza Miasta Słupcy Michała Pyrzyka i Dyrektorowi Konspol-bis Rafałowi Wylęgale za co zawodnicy i trenerzy są szczególnie wdzięczni. Koszt takiej maty wielokrotnie przekracza możliwości finansowe klubu. Z nowym sprzętem będziemy mogli rozwijać techniki i ćwiczenia poprawiające motorykę i gibkość zawodników, a to z pewnością znacząco wpłynie na wyniki w nowym sezonie startowym. Więcej informacji na stronie klubowej www.karatedoslupca.pl.tl i facebooku.
Treningi dla grup początkujących odbywają się w poniedziałki i czwartki : Lądek godz: 17:00, Słupca godz: 18:30, Powidz środy godz. 16:30.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz