Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

XI Nocny Turniej Piłki Nożnej im. Dariusza Ratajczaka dla Qźni Talentu

Ekipa Qźni Talentu okazała się najlepsza wśród 12 drużyn, które wzięły udział w kolejnych nocnych zmaganiach na słupeckich Orlikach.

-Fundatorami nagród byli Urząd Miasta Słupcy, Starostwo Powiatowe, Słupecki Klub Piłkarski, NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego, Zarządy Terenowe ZSZZP Konin i Słupca oraz radny Powiatu Słupeckiego, Mariusz Król

Imprezę organizowali i współorganizowali Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Słupecki Klub Piłkarski, Urząd Miasta Słupcy, Starostwo Powiatowe, NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego, Zarządy Terenowe NZSZZP Konin i Słupca, Marcin Staśkiewicz

Organizatorzy składają serdecznie podziękowania za pomoc w organizacji turnieju i ufundowanie nagród. Wielkie dzięki należy się również Patrycji Ptaszyńskiej oraz Rato-Med Iwona Sokołowska za bezinteresowną opiekę medyczną. Do zobaczenia za rok!-czytamy w nadesłanym komunikacie.

 

Wyniki

Grupa A

Meble Mikołajczyk – Warta Ciążeń 3:1
FC Brzozowa – El-Mat 0:3
Meble Mikołajczyk – El-Mat 5:0
FC Brzozowa – Warta Ciążeń 1:2
Meble Mikołajczyk – FC Brzozowa 5:2
El-Mat – Warta Ciążeń 5:2

1. Meble Mikołajczyk 3 9 13:3
2. El-Mat Imielno 3 6 8:7
3. Warta Ciążeń 3 0 5:9
4. FC Brzozowa 3 0 3:10

 

Grupa B

Szkółka Drzew Idzik – Zryw Cienin 1:1
Niedzielne Grajki – 3S 2:2
Szkółka Drzew Idzik – Niedzielne 3:2
3S – Zryw Cienin 2:0
Szkółka Drzew – 3S 1:5
Niedzielne Grajki – Zryw Cienin 0:7

1. 3S 3 7 9:3
2. Zryw Cienin 3 4 8:3
3. Szkółka Drzew Idzik 3 4 5:8
4. Niedzielne Grajki 3 1 4:12

 

Grupa C

Qźnia Talentu – Sparta Lądek 7:1
Lenie Zagórów – Jóźwiak Słupca 4:0
Qźnia Talentu – Lenie Zagórów 3:0
Jóźwiak Słupca – Sparta Lądek 6:3
Qźnia Talentu – Jóźwiak Słupca 4:2
Lenie Zagórów – Sparta Lądek 1:3

1. Qźnia Talentu 3 9 14:3
2. Lenie Zagórów 3 3 5:3
3. Jóźwiak Słupca 3 3 8:11
4. Sparta Lądek 3 3 7:14

Mecze o awans o grupy finałowej

Meble Mikołajczyk – Lenie Zagórów 2:2, karne 6:5
3S – El-Mat Imielno 2:2, karne 3:1
Qźnia Talentu – Zryw Cienin 3:0

 

Grupa finałowa

Meble Mikołajczyk – 3S 0:0
Meble Mikołajczyk – Qźnia Talentu 0:1
3S – Qźnia Talentu 2:4

1. Qźnia Talentu Słupca 2 6 5:2
2. Meble Mikołajczyk 2 1 0:1
3. 3S 2 1 2:4

 

Tabela

1. Qźnia Talentu Słupca – puchar Burmistrza Słupcy/przechodni puchar rodziny Ratajczaków
2. Meble Mikołajczyk Piotrowice – puchar Starosty Słupeckiego
3. 3S – puchar MOSiRu
4-6. Lenie Zagórów, El-Mat Imielno, Zryw Cienin
7-12. Warta Ciążeń
Jóźwiak Materiały Budowlane Słupca
Szkółka Drzew Idzik Piotrowice
FC Brzozowa Usługi Hydrauliczne
Sparta Lądek
Niedzielne Grajki

Nagroda SKP Słupca – Sparta Lądek – najwięcej straconych bramek w fazie grupowej
Nagroda NZSZZ Policjantów –  Lenie Zagórów – fair play
Nagroda Mariusza Króla – Damian Kaczmarkiewicz (Qźnia) – strzelec ostatniej turniejowej bramki
Nagroda NSZZ Policjantów – Marcel Koziorowski (Qźnia) – najlepszy zawodnik, Dominik Górski (3S) – najlepszy bramkarz, Bartosz Łysiak (Qźnia) – król strzelców
Nagroda Jarosława Ratajczaka – Eryk Kamiński (Meble) – najlepszy obrońca turnieju
Nagroda Starostwa Powiatowego – 3S – 3 miejsce
Nagroda Urzędu Miasta Słupca – Meble Mikołajczyk – 2 miejsce
Nagroda NSZZ Policjantów-  Qźnia Talentu – 1 miejsce

 

 

Wystartował 11. Turniej Mycy w Słupcy

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz