Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

XI Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej w Cieninie Zabornym

Dziś w sali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cieninie Zabornym odbył się XI Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej.

W Turnieju wystąpiły cztery drużyny: OSP Cienin Zaborny, Cienin Kościelny, Żelazków oraz zespół Komar-Motor. Zespoły zagrały systemem “każdy z każdym”.

Za zwycięstwo 2:0 zespoły otrzymały 3 punkty, a za zwycięstwo 2:1 2 punkty. Drużyna, która przegrała 1:2 do swojego dorobku dopisała 1 punkt.

Organizatorzy podkreślają, że wiele spotkań stało na bardzo wysokim poziomie, a wszystkie rozegrane sety były do końca bardzo wyrównane. Turniej przeprowadził i sędziował koordynator do spraw sportu w Gminie Słupca Paweł Barański.

Uczestnicy Turnieju składają podziękowania osobom, które ufundowały puchary, oraz osobom, które przyczyniły się do organizacji tegorocznego turnieju: prezesowi OSP w Cieninie Zabornym – Jackowi Grzelakowi, wójtowi Gminy Słupca- Grażynie Kazuś, dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cieninie Zabornym – Urszuli Jantosz, radnemu Gminy Słupca Arturowi Kuchowiczowi, oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieninie Zabornym za ufundowanie poczęstunku.

 

Wyniki:

 

Cienin Kościelny – Komar-Motor 0:2
Cienin Zaborny – Żelazków 2:1
Cienin Kościelny – Cienin Zaborny 0:2
Komar-Motor – Żelazków 2:0
Cienin Kościelny – Żelazków 2:0
Komar-Motor – Cienin Zaborny 2:0

 

Tabela:

1. Komar-Motor 9 6:0 – Puchar Prezesa OSP w Cieninie Zabornym
2. OSP Cienin Zaborny 5 4:3 – Puchar Dyrektora ZSP w Cieninie Zabornym
3. Cienin Kościelny 3 4:3 – Puchar Wójta Gminy Słupca
4. Żelazków 1 1:6 – Puchar Radnego Gminy Słupca – Artura Kuchowicza

 

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *