Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

XV Bal Karnawałowy szkoły w Drążnej

8 lutego 2020 roku na Sali OSP w Cieninie Zabornym odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany przez Rodziców, Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i Pracowników Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej.

Do tańca przygrywał zespół Milenium. W zabawie uczestniczyło ponad 200 osób. W związku z tym, iż był to XV Bal Karnawałowy pojawiła się niespodzianka w postaci olbrzymiego tortu, który został podzielony między uczestników zabawy.

Do atrakcji należała tez loteria fantowa. Spośród wszystkich uczestników wylosowano 5 nagród: robot kuchenny ufundowany przez Wójta Gminy Słupca Grażynę Kazuś, blender ufundowany przez Państwa Joannę i Marcina Małeckich, zaproszenie o wartości 50zł ufundowane przez Pizzerię Cameleon, bon upominkowy o wartości 50zł ufundowany przez rozlewnię perfum w Słupcy, bon upominkowy ufundowany przez Flo.34 outlet.

Odbyła się również licytacja tortu ufundowanego przez Cukiernię Renkiel oraz torebek przekazanych przez firmę Fabiola Państwa Grzeszczaków z Młodojewa. Goście mogli również nabyć walentynkowe róże.

Dyrektor szkoły Danuta Samul dziękuje ofiarodawcom nagród i sponsorom fantów: AHM SERWIS Hubert Andryszak, Oriflame – Daria Waszak, PHP Tex-Bis Grzegorz Cieślarski Sklep Mrówka w Słupcy, Restauracja Centrum, Cukiernia Renkiel, Bricomarche w Słupcy, Darhen, Firma Jaguar, Salon fryzjerski Natura, Rodzice, uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, państwo Edyta i Tomasz Drzewieccy. Firmie Konspol Bis i Spółdzielni Mleczarskiej w Strzałkowie za przekazanie produktów, które zostały wykorzystane do przygotowania pysznych posiłków.

Dyrekcja podziękowania kieruje do Rodziców, Pani Anny Kuchowicz z całym zespołem, Pani Mirosławy Migdał, Pani Anny Rzemyszkiewicz za pięknie udekorowaną salę, a także do Zarządu OSP w Cieninie Zabornym. Dyrekcja serdecznie dziękuje gościom, którzy siedzieli przy stoliku nr 7 za piękny gest, a także gościom, którzy wylicytowali tort i torebki. Dochód z balu przeznaczony będzie na doposażenie pracowni szkolnych.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz