Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

XVI Spotkanie Noworoczne w Gminie Strzałkowo

To już XVI raz kiedy z inicjatywą podsumowania minionego roku i nakreślenia plany na kolejny wyszedł samorząd Gminy Strzałkowo.

W sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu zjawili się między innymi przedstawiciele firm, instytucji a także stowarzyszeń współpracujących z Gminą. Jak zwykle licznie odpowiedzieli oni na zaproszenie na to wydarzenie.

Tegoroczne spotkanie była jednak wyjątkowe. Wszystko za sprawą jubileuszu wójta, Dariusza Grzywiński, którego praca w samorządzie trwa już ćwierć wieku.

Z tej okazji otrzymał on specjalne podziękowania i okolicznością statuetkę. Jak tłumaczył, taki okres czasu trudno podsumować w kilku zdaniach.

 

 

Nie było to jedyne wyróżnienia tego wieczoru. Spotkanie Noworoczne to również okazja do wręczenia Złotych Strzałek, honorowego odznaczenia dla osób i instytucji zasłużonych dla Gminy Strzałkowo.

Tym razem była to skarbnik Gminy Strzałkowo, Teresa Jóźwiak, która pracuje na tym stanowisku ponad 25 lat. Jak sama przyznaje wyróżnieniem była zaskoczona, a wykonywane obowiązki do dla niej coś więcej niż praca.

Drugie wyróżnienie trafiło do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, który niedawno obchodził swoje 50 – lecie.

Przy okazji spotkania odbyła się też premiera filmu podsumowującego ostatni rok w Gminie Strzałkowie, który powstał we współpracy z naszym portalem.

 

 

Dariusz Grzywiński potwierdził również, że nie będzie ubiegał się o stanowisko wójta Gminy Strzałkowo w nadchodzących wyborach, a jako swojego następcę poprze Tomasza Gałana. Poinformował też o planach startu w wyborach do Rady Powiatu Słupeckiego. – To przemyślana decyzja – podkreślał.

Przy okazji wydarzenia jak zwykle nie zabrakło okolicznościowego koncertu i życzeń na Nowy Rok.

 

 

*materiał sponsorowany

4 odpowiedzi

    1. DARKU, wróć do Słupcy, wystartuj na BURMISTRZA, jesteś jedyną osobą, która może tu przywrócić normalność, urodziłeś się w tym mieście, zdecydowana większość Cię poprze, WRACAJ

      1. A czym Pan Dariusz zasłużył sobie na te wszystkie wyróżnienia oraz honory i nagrody…??? Gdyż Moim skromnym zdaniem Strzałkowo zapomniało np. o szlachetnych paczkach oraz akcjach na rzecz domów dziecka, schroniskach, bezdomnych oraz najuboższych. Jednak co muszę przyznać to pięknie zagospodarowano przestrzeń publiczną oraz środki pozyskane od Państwa pochodzące z UE

  1. TO jest slupczanin, z krwi i kości, pomyślcie, TO JEST NASZ ZIOMEK, DAREK DAWAJ, NIE PĘKAJ JESTEŚMY Z TOBĄ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *