Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

XXVII Dni Strzałkowa 2024

Za nami kolejne, XXVII już Dni Strzałkowa. W tym roku gminne świętowanie trwało przez dwa czerwcowe weekendy.

Tegoroczne obchody święta Gminy zainaugurowała Msza Św. w intencji mieszkańców odprawiona w kościele p.w. św. Doroty. Po południu z boiska Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wyruszył barwny korowód, który przeszedł na boisko za halą sportową, gdzie wójt Tomasz Gałan oficjalnie otworzył XXVII Dni Strzałkowa.

W części artystycznej zaprezentowały się dzieci z gminnych szkół oraz grupy działające w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, m.in. koło taneczne, studio piosenki i zespół ludowy Złoty Wiek. Na scenie pojawił się również Fisher, a gwiazdą wieczoru była Kayah. Całość zakończyła impreza taneczna, na której zagrali DJ Bagrol i DJ Huherko.

 

 

Następnego dnia muzyki na żywo również nie brakowało. W Strzałkowskiej Strefie Relaksu wystąpił Stach Bukowski. Na tym jednak nie koniec atrakcji.

W poniedziałek w Strzałkowskiej Strefie Relaksu odbył się koncert zespołu Tango Fogg oraz wystawa malarstwa pt. „Ontologia”. W piątek organizatorzy zaprosili na Rajd Rowerowy o Puchar Wójta Gminy Strzałkowo, a w sobotę na IX biegi uliczne „Strzałkowo Dobry Kierunek”

Ostatnim punktem XXVII Dni Strzałkowa był Festyn Charytatywny na Powitanie Lata, z którego dochód przeznaczony zostanie na działalność Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Gminy Strzałkowo.

Relacje z wszystkich wspomnianych wydarzeń oraz obszerne galerie zdjęć znajdziecie w artykułach poniżej.

 

Rozpoczęli XXVII Dni Strzałkowa

 

Rozpoczęli XXVII Dni Strzałkowa

 

Bagrol na Dniach Strzałkowa

 

IX Biegi Uliczne „Strzałkowo Dobry Kierunek”

 

Stach Bukowski w Strzałkowie

 

Rowerzyści walczyli o Puchar Wójta Gminy Strzałkowo

 

SPON powitało lato w Strzałkowie

 

*materiał sponsorowany

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *