Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Za dużo prostych błędów”

1:8 wyjazdowym meczu z Akademią Reissa Poznań przegrali seniorzy SKP Słupca.

Jedyną bramkę dla naszego zespołu na 1:4 w 63 minucie zdobył Daniel Bartkowiak.

– Przegraliśmy zasłużenie. Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie. W pierwszej połowie popełniliśmy za dużo prostych błędów, co skutkowało stratą goli.

W drugiej coś się ruszyło. Strzeliliśmy bramkę, ale od 70 minuty znów zaczęliśmy popełniać proste błędy – komentuje trener, Patryk Krawiec.

Za tydzień na własnym boisku słupczanie podejmą Kłosa Zaniemyśl.

 

FOTO: Archiwum


Najnowsze komentarze
  • Tylko zeby teraz nie było jeszcze w środe w pucharze tragedii w Sokołowie

  • Puchar nie jest ważny moim skromnym zdaniem należy ten mecz potraktować jak sparing.

  • Byłem na spacerze z dziećmi i widziałem to pośmiewisko… To nie są błędy, tu nie ma w ogóle zaangażowania. Pan, a raczej chłopak, z numerem 10 i tatuażem na szyi to w tym wieku już chyba emerytura piłkarska, zero zaangażowania… Ten zespół nadaje się na A-klase. Gdyby nie bramkarz jeszcze w ostatnich minutach meczu to byłoby dwucyfrowo z drużyną równie młoda, która w zeszłym roku ledwo co się utrzymała w tej lidze… Tragedia to mało powiedziane. Najlepiej oddał to po meczu sędzia zapytany o wynik, że to był gwałt piłkarski…

  • Bo jakiś facet pytał przechodząc. Chłopaki chyba z musu jeżdżą na mecze. Skoro ktoś nie ma ochoty to po co w ogóle uprawia tę dyscyplinę. Rozumiem braki w wyszkoleniu, ale to wygląda jakby cały zespół wczoraj balowal całą noc i jechali na wycieczkę do Poznania.

Dodaj komentarz