Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Za wysokie progi

Na wyjeździe w Gorzowie Wielkopolskim swoje rozgrywki w III lidze piłki ręcznej inaugurowali zawodnicy UKS Hagard Strzałkowo. Faworyt okazał się zbyt silny dla szczypiornistów Macieja Leżały, którzy przegrali 34:18.

Aspirujący do awansu zespół Stali był zdecydowanym faworytem spotkania. Atmosfera meczu także była wyjątkowa, a miejscową halę wypełnili przybyli na spotkanie w komplecie kibice. Gracze Leżały chyba jeszcze nie grali przy takiej liczbie kibiców, co również nie ułatwiło im zadania. Dużo silniejsi i bardziej doświadczeni gospodarze od początku do końca kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Hagard walczył z całych sił, nie odpuszczał, ale był na straconej pozycji. Kapitalnie w bramce spisywał się miejscowy golkiper, którego przez długi czas nie mogli pokonać szczypiorniści ze Strzałkowa. Do przerwy przyjezdny przegrywali 16:5, by w całym meczu ponieść porażkę 34:18. Tak mecz komentował trener Maciej Leżała.

 

 

Stal Gorzów-UKS Hagard Strzałkowo 34:18 (16:5)

UKS Hagard: Niezgoda, Górecki 5, Mierzejewski Dawid 5, Kaczmarek 4, Mierzejewski Damian 2, Nawrocki Dominik 1, Pawlak 1, Morzyński 0, Rogalski 0, Nawrocki Damian 0, Strzykała 0.

FOTO: Marcin Szarejko/www.foto-sport.pl

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz