Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zabawa Choinkowa w Kamieniu

Jak co roku w sali OSP w Kamieniu zorganizowane zostało noworoczne spotkanie dla najmłodszych.

– Jak obiecał, tak zrobił. Święty Mikołaj po raz kolejny odwiedził dzieci bawiące się na zabawie choinkowej w sali OSP Kamień (14.01). Impreza organizowana jest od ponad 30 lat. Oznacza to, że dziś bawią się na niej pociechy tych, którzy uczestniczyli w pierwszych zabawach choinkowych.

Co roku wydarzenie cieszy się sporym zainteresowaniem. W tym roku było podobnie, bo bawiło się blisko 100 dzieci, które przybyły ze swoimi rodzicami, dziadkami i wujostwem Na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Był konkurs ,,Jak dobrze znasz swoje dziecko” oraz popularne ,,krzesełka”. Tutaj każdy był wygranym i niezależnie od zajętego miejsca otrzymał nagrodę!Nie zabrakło również zabaw tanecznych oraz poczęstunku dla dużych i małych.

Najbardziej dzieci oczekiwały jednak na gościa z Laponii. Świętego Mikołaja tradycyjnie przywieźli nasi dzielni strażacy.Dzieci z wielką radością przywitały długo wyczekiwanego gościa. Razem z nim zaśpiewały kolędy, a także zatańczyły na parkiecie.

Potem przyszła pora na wręczenie prezentów i zrobienie sobie wspólnego zdjęcia z Mikołajem, który obiecał, że pojawi się także za rok. Z racji wykonania przez naszych druhów dobrego uczynku i nam gość z Laponii zostawił prezenty. Były nim pięć hełmów bojowych i dwa komplety ubrań specjalnych.

Zabawę choinkową zorganizowaliśmy wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich w Kamieniu. Serdeczne podziękowania składamy Romanowi Hatkowskiemu, Władysławowi Kujawie, sołtysowi Marianowi Balcerzakowi, radnemu Łukaszowi Graczykowi, Małgorzacie i Sławomirowi Badowskim oraz firmie AGA-ART PHU Agnieszka Łechtańska – czytamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu.

 

 

FOTO: OSP Kamień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *