Zaczęli od wysokiej porażki

Wysokiej porażki w swoim pierwszym meczu po awansie do Konińskiego Klasy Okręgowej doznali seniorzy ZKS Orły Zagórów. Nasza drużyna przegrała ze Zjednoczonymi Trzemeszno 0:4.

-W niedzielne popołudnie nasz zespół rozegrał pierwszy mecz w lidze okręgowej. Do Zagórowa przyjechał zespół Zjednoczonych Trzemeszno. Jak przystało na drużynę, która aspiruje do awansu, od początku meczu goście utrzymywali się przy piłce.

W 17 minucie bardzo ładne podanie w pole karne wykorzystał napastnik Zjednoczonych i otworzył wynik spotkania. Do przerwy nie padły już bramki. Na drugą połowę nasi zawodnicy, nie mając już nic do stracenia, wyszli bardzo wysokim pressingiem, przez co stworzyli sobie dwie dobre sytuacje jednak zabrakło wykończenia.

Niestety to co nie udało się nam, udało się rywalom, którzy po naszych błędach strzelili kolejne bramki. My stworzyliśmy sobie jeszcze jedną dobrą okazję, po strzale z rzutu wolnego Kamila Michalaka piłka uderzyła w poprzeczke i odbiła się od murawy, jednak gwizdek sędziego milczał. Nic więcej się już nie wydarzyło i mecz zakończył się wynikiem 0:4 dla drużyny gości-czytamy na stronie zagórowskiego zespołu.

Za tydzień na wyjeździe gracze Roberta Sarnowskiego zagrają na wyjeździe z CKS Zbiersk.