Zadecydował stały fragment gry

Bramka Pauliny Bednarowicz zdobyta głową po rzucie rożnym dała komplet punktów piłkarkom Słupczanki Słupca w starciu z Gromem Wolsztyn.

Pierwsza część meczu przebiegała pod dyktando piłkarek ze Słupcy. Nasz zespół prowadził grę i niemal przez całe 45 minut gościł na połowie rywalek.

Już w pierwszych minutach dało to prowadzenie. Świetnie rozegrany przez Klaudię Adamczyk stały fragment gry wykończyła Paulina Bednarowicz i było 1:0. Kilka minut później ta sama zawodniczka mogła podwyższyć prowadzenie z jedenastu metrów. Wykonywany przez nią rzut karny obroniła jednak bramkarka z Wolsztyna.

Zaraz potem słupczanki miały kolejną okazję bramkową. Zabrakło jednak skuteczności. W drugiej połowie wynik nie uległ zamianie i ostatecznie trzy punkty zostały w Słupcy.

24 kwietnia na wyjeździe podopieczne Adama Topolskiego zmierzą się z UAM Poznań.