„Zaduszki poetycko – muzyczne”

W poniedziałek w Państwowej Szkole Muzycznej w Słupcy odbył się koncert pod hasłem „Zaduszki poetycko – muzyczne”.

– Prezentacje muzyczne uczniów przeplatane były piękną polską poezją. Ten listopadowy wieczór był okazją do zwolnienia, zatrzymania się i docenienia chwili, która trwa tu i teraz.

Koncert przygotowała i poprowadziła Agata Gierłowska-Nowicka.

 

FOTO: PSM Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *