W poniedziałek w Państwowej Szkole Muzycznej w Słupcy odbył się koncert pod hasłem „Zaduszki poetycko – muzyczne”.
– Prezentacje muzyczne uczniów przeplatane były piękną polską poezją. Ten listopadowy wieczór był okazją do zwolnienia, zatrzymania się i docenienia chwili, która trwa tu i teraz.
Koncert przygotowała i poprowadziła Agata Gierłowska-Nowicka.
FOTO: PSM Słupca





