Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zaginął 57-letni mężczyzna. Ma problemy z pamięcią, choruje i może potrzebować pomocy medycznej.

Rodzina oraz policja poszukują Tomasza Szurki. Mężczyzna, który pochodzi z Kostrzyna może znajdować się w naszej okolicy. Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na jego temat proszeni są o pomoc.

-Tomasz Szurka 8 listopada 2022r wracał pociągiem z Płocka do Kostrzyna z przesiadką w Kutnie. O godzinie 16.30 rozmawiał z córką, że jest w Kutnie i jedzie dalej.

Następny telefon mężczyzna wykonał dnia 9 listopada o godzinie 9.00 rano, prosił by po niego wyjść, jednak nie powiedział, gdzie się znajduje i nagle się rozłączył.O godzinie 12.20 bliscy zadzwonili kolejny raz, Pan Tomasz powiedział, że jest w domu i zakończył rozmowę.

Niestety mężczyzny nie było w domu i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Jego telefon jest nieaktywny od dnia 9 listopada od godziny 12.20. Ma przy sobie dokumenty.

Według ustaleń Policji, ostatnie logowanie telefonu, mężczyzny miało miejsce dnia 09.11.2022r o godz 12:20 w okolicy miejscowości Słupca i Strzałkowo. Pan Tomasz ma problemy z pamięcią, choruje i może potrzebować pomocy medycznej.

Zaginiony ma 175cm wzrostu, waży 100kg, ma krótkie szpakowate włosy oraz niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę, spodnie jeansy i czarną bluzę.Mężczyzna ma przy sobie czarną torbę podręczną z kieszeniami po bokach.

Jeśli ktokolwiek widział zaginionego, lub zna miejsce jego pobytu prosimy o kontakt z policją pod nr tel 47 771 32 10 lub nr alarmowym 112-czytamy na stronie SOS Zaginięcia.

 

FOTO: SOS Zaginięcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *