Zagórów górą w Orchowie

Wynikiem 3:2 dla ZKS Orłów Zagórów zakończyło się derbowe wyjazdowe starcie z Hetmanem Orchowo.

-Drugi mecz, drugie zwycięstwo! Derby powiatu rozpoczęliśmy bardzo źle, ponieważ to gospodarze przejęli kontrolę nad spotkaniem. W 11 minucie Orchowo wyszło na prowadzenie. 3 minuty później było już 2:0.

Wtedy nasz zespół stworzył sobie kilka sytuacji w tym co najmniej dwie stuprocentowe, brakowało zimnej krwi pod bramką, lub szczęścia gdy piłka obijała poprzeczke. Do przerwy 2:0.

Druga połowa, to już dużo lepsza gra naszego zespołu w 67 minucie Jakub Bączkiewicz, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku był faulowany w polu karnym. Jedenastkę pewnie wykonał Tobiasz Wujek. W 73 minucie Eryk Kopaczewski dośrodkował piłkę w pole karne, tą zgrał Arek Kukulski gdzie wbiegał Szymon Andrzejak, który zdobył wyrównująca bramkę.

Nasze ataki nie ustawały i w 85 minucie z rzutu wolnego, z połowy boiska, piłkę za obrońców rzucił Tobiasz Wujek, a Bartosz Kuzak strzałem po krótkim słupku dał nam zwycięstwo 2:3- czytamy na stronie zagórowskiego zespołu.

U siebie z Kasztelanią Brudzew 1:1 zremisowali z kolei Czarni Ostrowite. Gola na wagę jednego punktu z rzutu karnego zdobył Krystian Augustyniak.