Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zagórów zwycięzcą Orlik Cup

Szkoła podstawowa z Zagórowa triumfowała w rozgrywanym dziś finale powiatowym turnieju Orlik Cup. Zawodnicy zwycięskiej drużyny zasłużenie sięgnęli po tytuł.

Docelowo w finale zmierzyć się miały cztery zespoły, jednak na zawody nie dotarł zespół z Orchowa. Ostatecznie trzy drużyny rozegrały swoje spotkania każda z każdą w wymiarze czasowym 2 x 10 minut.

Na sensację zanosiło się w pierwszym spotkaniu pomiędzy Szkołą Podstawową nr 1 a Ostrowitem, jednak ostatecznie faworyci, jakimi byli uczniowie ze Słupcy zdołali odnieść zwycięstwo. Drugi mecz okazał się być kluczowy jeżeli chodzi o awans. Na przeciwko Zagórowa stanęła Słupca, która musiała pogodzić się z porażką. Wobec wysokiej wygranej nad walczącym dzielnie Ostrowitem Zagórów triumfował w całej imprezie. Gracze Jakuba Bartłomiejczaka prezentowali najwyższy poziom, jeżeli chodzi o kulturę gry na boisku i to oni powalczą w finale rejonowym.

Turniej Orlika zakończył również zmagania szkół podstawowych w roku szkolnym 2013/2014. Po rozegraniu finału powiatowego, zespoły z Zagórowa, SP 1 Słupca, Ostrowite oraz Orchowa zostały sklasyfikowane kolejno na miejscach od 1 do 4. Pozostałe zespoły biorące udział w eliminacjach zostały sklasyfikowane na miejscach 5-19.

SP 1 Słupca – Ostrowite 2:1
Zagórów – SP 1 Słupca 5:2
Zagórów – Ostrowite 6:2

1.Zagórów 11:4 6 pkt
2.Słupca 4:6 3
3.Ostrowite 3:8 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *