Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zagra w finałach plażowych Mistrzostw Polski

Weronika Antczak zawodniczka MKS MOS Słupca zarówno w kategorii młodziczek, jak i kadetek uzyskała awans do finału Mistrzostw Polski w plażowej piłce siatkowej.

Imprezy półfinałowe rozgrywane były w Nowej Soli. Weronika podobnie jak wcześniej w parze występowała ze swoją rówieśniczką Klaudią Prządką ze Środy Wielkopolskiej. Do finału dziewczynom udało się awansować z drugiego miejsca. Ostatni turniej rozegrany zostanie pod koniec lipca w Warszawie.

Z kolei w kategorii kadetek Weronika Antczak była czwarta. Turniej również odbył się w Nowej Soli. W pierwszym meczu drużyna naszej zawodniczki ograła Gedanię Gdańsk 2:0, by w kolejnym zwyciężyć z Chemikiem Police 0:2. Następnie przyszła porażka 0:2 Rumią. W meczu o wejście do ścisłej czwórki decydował pojedynk z ekipą SPS Słupca, czyli Wiktorią Woźniak i Pauliną Rogalską. Ten 2:1 wygrała drużyna Weroniki. W półfinale musiała niestety uznać wyższość składu z Piły, która wygrał pojedynek 0:2. Po kolejnej porażce 0:2 z Rumia zawodniczka MKS MOS Słupca zajęła czwarte miejsce, co daje jej awans do decydującego turnieju. Finał Mistrzostw Polski kadetek w plażowej piłce siatkowej także zaplanowany jest na koniec lipca. Rozegrany zostanie w Strzelnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *