Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zagrali dla kontuzjowanego kolegi

Dla kontuzjowanego kolegi z drużyny zagrali dziś trampkarze młodsi SKP MOS Słupca, którzy rozbili na własnym boisku Spartę Konin 6:0.

Zawodnik słupeckiego zespołu, Jakub Staszak podczas jednego z ostatnich treningów doznał złamania ręki z przemieszczeniem. Drużyna trampkarzy młodszych wykazując się gestem solidarności z kolegą na kilkanaście minut przed meczem zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie, na którym każdy z zawodników miał rękę symbolicznie owiniętą bandażem. Taka fotografia zostanie wręczona kontuzjowanemu koledze.

Piłkarze SKP MOS mieli jednak jeszcze jeden powodów do pamiątkowego zdjęcia. Był nim nowy komplet strojów piłkarskich ufundowany przez firmę ME Wielkopolska. Zakup sprzętu był możliwy dzięki inicjatywie jednego z rodziców piłkarzy Dariusza Zapartego.

Nowe stroje okazały się szczęśliwe, choć o szczęściu nie mogło być mowy biorąc pod uwagę miażdżącą przewagę słupczan. Na początku nie mogli oni jednak zdobyć gola, choć okazje ku temu stwarzali. Z czasem jednak worek z bramkami rozwiązał Kamil Sikorski, który jak się później okazało skompletował hat-tricka. Po jednej bramce dołożyli jeszcze Konrad Kobylarek, Jakub Jasiak i Kacper Remisz, a SKP pewnie pokonało Spartę 6:0. Po meczu rozmawialiśmy z trenerem Wojciechem Henke.

 

 

W innym spotkaniu drużyn młodzieżowych z powiatu słupeckiego juniorzy młodsi SKP MOS Słupca pod wodzą Michała Walerczyka na wyjeździe pokonali Strażaka Licheń 0:2. Pierwszą bramkę zdobył Karol Rydzewski, a drugą z rzutu karnego dołożył wracający do gry po kontuzji Maciej Patrzykąt.

Trampkarz młodszy
SKP MOS Słupca-Sparta Konin 6:0

Junior młodszy
Strażak Licheń Stary-SKP MOS Słupca 0:2

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *