Zagrali na szóstkę

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli zawodnicy ZKS Orłów Zagórów , którzy na własnym boisku pokonali Wilki Wilczyn 6:0.

Mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej, jednak już na początku goście zmarnowali sytuację sam na sam. Zaraz potem do głosu doszli jednak gospodarze, którzy dominowali na boisku do ostatniego gwizdka.

Do przerwy było 3:0. Najpierw na listę strzelców wpisał się Tobiasz Wujek, potem Eryk Kopaczewski, a trzeciego gola z rzutu karnego dorzucił Szymon Andrzejak.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Gdyby nie słaba skuteczność, bramek dla podopiecznych Roberta Sarnowskiego mogło być więcej. Skończyło się jednak na wyniku 6:0.

Tym razem. na listę strzelców zaraz po wejściu na boisko wpisał się Piotr Świątkowski, piąte trafienie dorzucił Arkadiusz Kukulski, a wynik ustalił Krzysztof Czerniak, który wykorzystał rzut karny podyktowany na nim samym.

ZKS Orły odrobiły zatem swój ujemny bilans bramek stracony w dwóch pierwszych meczach. Za tydzień na wyjeździe zagrają z Basztą Przedecz.