Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Zagraliśmy absolutnie najsłabszy mecz w sezonie”

Wyjazdową porażkę na swoim koncie zapisali seniorzy SPS Konspol Słupca.

Nasza drużyna przegrała z MLKS Volley A.Z. Iwaniccy Gubin 3:1 ( 25:23, 19:25, 25:20, 25:21).

-Kochani, niestety wyjazd do Gubina zakończył się dla nas porażką. Zagraliśmy absolutnie najsłabszy mecz w sezonie, a w związku z tym bardzo skomplikowaliśmy sobie sytuację w tabeli naszej grupy.

Rywale, którzy w niczym nie przypominają ekipy z początku sezonu postawili nam dziś wysoko poprzeczkę, a my niestety nie byliśmy w stanie wejść na nasz poziom.

Gratulujemy drużynie MLKS Volley Gubin wygranej i życzymy utrzymania w lidze- czytamy na stronie naszego zespołu.

 

FOTO: Archiwum


Najnowsze komentarze
  • Panowie głowa do góry…. Nic się nie stało,Chlopaki nic się nie stało ,nic się nie stało Chlopaki nic się nie stało…..tak trzeba spojrzeć na rzeczywistość i nie dorabiać ideologii….
    A co do poprawy jakości gry przeciwnika to zadałbym pytanie : na jakiej podstawie ta ocena? Wygranych 2 razy w Gdańsku ,przegranej 3:2 z Orłem gdzie było już 0:2 i wygranej 3:1 z słabo grającego jak Ktoś napisał SPS…. Pewnie grają lepiej ,ostro po trenowali a ambicji im nie brakło (to pokazali w Słupcy) więc i lepsze wyniki….. może jakiś morał z tej bajki ? a warto pograć do końca bo jak można zauważyć inni spłaszczają tabelę…Panowie wszystko nadal w Waszych nogach,rękach a najważniejsze w głowach …. życzę powodzenia w następnych meczach….

  • Przepraszam za pomyłkę to Orzeł wygrał 3:2 ale prowadząc już 2:0..

Dodaj komentarz