„Zagraliśmy dobry mecz ale trzeba przyznać, że to Orkan zasłużył na zwycięstwo”

3:1 z Orkanem Chorzemin na wyjeździe przegrali piłkarze strzałkowskiego Polanina.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Co ciekawe oba zespoły nie wykorzystały rzutów karnych. Najpierw zmarnowali go gospodarze, a potem z jedenastu metrów w zespole gości pomylił się Sebastian Kułaga.

Tuż po przerwie rywale objęli prowadzenie, jednak już w 54 minucie wyrównał Igor Zieliński. Ostatecznie to jednak gracze Orkana cieszyli się z wygranej 3:1

-Mieliśmy świadomość, że dziś przyjdzie nam się mierzyć z solidnym zespołem, jednym z najlepiej grających piłką w lidze. Mimo, że staraliśmy się zniwelować wszystkie mocne strony Chorzemina i zostawiliśmy na boisku mnóstwo zdrowia to niestety nie udało się dziś zdobyć chociaż punktu.

Szkoda bo mieliśmy kilka dobrych sytuacji do tego by przy stanie 1:1 wyjść na prowadzenie i spróbować kontrolować spotkanie. Zagraliśmy dobry mecz ale trzeba przyznać, że to Orkan zasłużył na zwycięstwo- podsumowuje trener, Wojciech Henke.

W ostatnim meczu jesienią w najbliższa sobotę Polanin zmierzy się u siebie z GKS Dopiewo