Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zagrały w futsalowym Pucharze Polski

Swoich sił w Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim spróbowały zawodniczki Słupczanki Słupca.

-Do turnieju podeszłyśmy z wielkim luzem. Wszystkie mecze traktowałyśmy jako zabawę i zdobywanie nowego doświadczenia, ale mimo to zawsze starałyśmy się wywalczyć jak najlepszy rezultat.

Nie ukrywamy, że było ciężko, ponieważ turniej był dla nas pierwszą okazją by sprawdzić się na hali.Podobnie jak w poprzednim roku, tak i teraz, nie trenowałyśmy gry w futsal.

Naszym jedynym celem była dobra zabawa i spróbowanie swoich sił w innych warunkach niż gramy na codzień. Jak się później okazało, trafiłyśmy do grupy ze złotymi i srebrnymi medalistkami turnieju (to już tradycja).

Serdecznie gratulujemy Ostrovia 1909 – Żeńska drużyna i KS Grom Wolsztyn Dziewczyny.Cieszymy się ze zdobytych 3 punktów i dziękujemy Wielkopolski ZPN za dobrą organizacje turnieju. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobyła Wiktoria Nowaczyk, as. Julia Wojtasińska.

Niestety w kolejnym meczu Wiktoria doznała kontuzji kostki.. a z boiska znosił ją niezawodny kieras. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Wika! Dziękujemy również Marcinowi Kryczce za piękne zdjęcia!

 

FOTO: Marcin Kryczka/Wojtek Musiał


Brak komentarzy

Dodaj komentarz