Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zajączek na sportowo

 

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi dzieci z słupeckiej „Jarzębinki” kolejny raz wzięły udział w  spartakiadzie pod hasłem „Sportowy Zajączek”. Zawody odbyły się w hali sportowej MOSiR.

Wspólne konkurencje i ćwiczenia przy muzyce wywołały wiele radości wśród maluchów ze wszystkich grup wiekowych. Przedszkolaki ćwiczyły koordynację ruchową, celność, szybkość, ale przede wszystkim wspaniale się bawiły spędzając czas w sposób aktywny, pod opieką swoich nauczycieli oraz trenerów z Akademii Reissa.

Wyjątkową atrakcją dla wszystkich było pojawienie się „Reksia Sportowca”, który ćwiczył, bawił się i pozował do zdjęć z każdą grupą oraz pomagał trenerom rozdawać pamiątkowe dyplomy i upominki wszystkim przedszkolakom.

Dzieci wróciły do przedszkola trochę zmęczone ale  bardzo szczęśliwe ponieważ wiedzą, że mądry i zaplanowany ruch to samo zdrowie. W tym dniu wszystkim przyświecało dobrze znane hasło „Jarzębinka dba o zdrowie każde dziecko ci to powie. Niech pamięta każdy zuch: w zdrowym ciele, zdrowy duch!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *