Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zakażą parkowania na Wojska Polskiego i Tysiąclecia?

Interpelację dotyczącą ustawienia znaku zakazu zatrzymywania na złożył radny Miasta Słupca, Marcin Pietrzykowski.

-Na podstawie art. 24 ust. 3 i 4 ustawy o samorządzie gminnym oraz art. 49 ust 3 statutu Gminy Miejskiej Słupca składam po przez Pana Przewodniczącego interpelację dotyczącą ustawienia znaku B-36 „ zakaz zatrzymywania” na odcinku ulicy Wojska Polskiego, od ulicy Al. Tysiąclecia do ulicy Powstańców Wielkopolskich.

Na podstawie obserwacji własnych oraz informacji przekazanych przez mieszkańców w/w odcinka ulicy Wojska Polskiego zauważono wzmożone zjawisko parkowania pojazdów wzdłuż ulicy, częściowo na chodniku przez n/n osoby.

W związku z powyższym występuje utrudnienie przejazdu dwóch aut jednocześnie, auta parkują blisko przejścia dla pieszych, mieszkańcy ulicy mają problem z zaparkowaniem pojazdu przed posesją oraz zwiększona liczba parkujących pojazdów powoduje dewastację kostki brukowej.

Proszę o rozważenie montażu znaku B-36 na w/w odcinku z adnotacja nie dotyczy mieszkańców ulicy- czytamy w interpelacji radnego.


Najnowsze komentarze
  • z naciskiem, że „NIE DOTYCZY MIESZKAŃCÓW POSESJI”

  • A czy ulica jest wlasnoscia prywatna jej mieszkancow czy dobrem wszystkich ? Maja wlasne posesje to niech sobie parkuja na nich ! Bo idac tym tokiem rozumowania to zawsze parkujemy przed czyjas posesja i zawsze komus cos blokujemy ! Postawmy takie znaki przy kazdej ul zeby zylo sie lepiej

  • No proszę, pierwszy radny który robi porządki w swej okolicy a nie na rzecz całej ludności Słupcy jak to kiedyś w swym komentarzu napisał radny Graczyk, który boi się ze zabraknie dla niego miejsca na cmentarzu

  • Radny ma rację… Jeszcze taki zakaz powinien pojawić się na ulicy Traugutta.

Dodaj komentarz