Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zakończenie roku w Drążnej

Uroczyste zakończenie roku szkolnego miało miejsce w Szkole Podstawowej w Drążnej w Gminie Słupca.

Poniżej prezentujemy zestawienie nagród dla najlepszych uczniów.

Statuetkę i tytuł Prymusa Szkoły Roku Szkolnego 2021/2022 otrzymała Kinga Kamińska.

 

Nagrody książkowe Wójta Gminy Słupca

– Kinga Kamińska – uzyskana średnia ocen 5,43,
– Konrad Grzelak – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wychowania Fizycznego.

 

Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

Klasa 2: Julia Budzińska
Klasa 3: Błażej Nazaruk, Igor Kostyszyn, Miłosz Piński
Klasa 4: Julia Kalecka, Zuzanna Małecka
Klasa 5: Damian Kukulski, Izabela Wrzesińska
Klasa 7: Kinga Kamińska
Klasa 8: Natalia Andrzejak, Martyna Rewers, Maria Siuda, Krzysztof Szczepaniak

 

Nagrody za bardzo dobre wyniki i bardzo dobre zachowanie

Klasa 2: Marcelina Siuda
Klasa 4: Franciszek Grochowski
Klasa 5: Iga Parol

 

Nagrody za pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego

Martyna Rewers
Mateusz Mroziński
Julia Gorzelańczyk
Iga Parol
Zuzanna Andrzejewska
Roksana Gołdych

 

Nagrody za 100% frekwencję

Elwira Andryszak
Paweł Kalecki
Izabela Wrzesińska

 

Nagrodę Wolontariusza Roku otrzymał Adam Szrama.

 

Puchary za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w latach 2020-2022

Natalia Andrzejak
Martyna Rewers.

 

Wyróżnienie „Czytelnik Roku” otrzymała Julia Budzińska

Nagrody za pomoc liturgiczną dla parafii św. Mikołaja w Młodojewie
Martyna Rewers
Natalia Andrzejak

 

Mistrzostwa Szkoły w szachach:

Krzysztof Szczepaniak – I miejsce
Filip Wróblewski – II miejsce
Oliwier Walisiak – III miejsce

 

Konkurs „Śladami Jana Pustułki”

I miejsce – Kinga Kamińska
II miejsce – Marta Roszak
III miejsce – Amelia Skrzydlewska, Mateusz Mroziński
IV miejsce – Roksana Gołdych

 

Konkurs przyrodniczo-wędkarski

I miejsce – Miłosz Piński

 

Rodzice nagrodzeni statuetkami: Katarzyna Siuda, Zofia Szrama

 

Podziękowania dla rodziców

Klasa 1: Justyna i Sebastian Mancowie, Monika Staszak
Klasa 2: Katarzyna i Marcin Siudowie, Magdalena Budzińska, Monika Olszewska, Mateusz Jóźwiak
Klasa 3: Ewelina i Damian Chorążyczewscy, Katarzyna i Roman Kaleccy, Alicja i Jarosław Nazarukowie, Małgorzata i Mirosław Pińscy, Agnieszka Czapska, Alina i Robert Kostyszynowie
Klasa 4: Patrycja Hemmerling
Klasa 5: Iwona i Waldemar Wrzesińscy, Agnieszka Kukulska, Wioletta i Radosław Czerniejewscy;
Klasa 7: Magdalena Gorzelańczyk, Marzena Grzelak, Joanna Kujawa, Urszula i Krzysztof Mrozińscy, Ewa i Michał Roszakowie, Joanna Skrzydlewska, Karolina Walisiak, Monika Wróblewska
Klasa 8: Edyta Drzewiecka, Natalia Dzikowska, Katarzyna Wieżewska, Małgorzata Nowaczyk, Urszula Szczepaniak, Karina Nowak, Ewelina Lepel, Agnieszka Ciesielska, Jolanta Rewers, Urszula Sławska, Magdalena Ciesiewicz, Agnieszka Fabiszak, Agnieszka Andrzejak

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz