Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zakończenie roku w „Muzyku”

Uczniowie Centrum Kultury Muzyk w Słupcy zakończyli kolejny rok nauki. Koncert podsumowujący dokonania młodych artystów odbył się wczoraj w Miejskim Domu Kultury.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Centrum Kultury Muzyk poprzedziła seria koncertów, podczas których prezentowali się uczniowie poszczególnych klas. W restauracji Galeria Cafe wystąpili więc m.in. gitarzyści, akordeoniści i wokaliści, a chętnych do podziwiania ich talentu nie brakowało. Podobnie było w sali Miejskiego Domu Kultury, gdzie zaprezentowały się zespoły taneczne. Jak przystało na zakończenie roku, nie mogło zabraknąć podsumowania. Dokonał go właściciel CK Muzyk Krystian Bartczak, który przypomniał największe osiągnięcia swoich podopiecznych. Było ich w tym roku bardzo wiele, jednak na szczególną uwagę zasługuje sukces Leny Witkowskiej, która zdobyła m.in. Aplauz Uśmiechu- najwyższą nagrodę podczas 36. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Po zakończeniu prezentacji przyszedł czas na wręczenie dyplomów uczestnikom zajęć tanecznych, plastycznych, wokalnych, językowych, teatralnych i wszystkim, którzy nie odebrali ich podczas wcześniejszych koncertów. Każdy otrzymał też skromny upominek. Choć wakacje dopiero się rozpoczęły, już teraz Krystian Bartczak zachęca do zapisania się na kolejny rok nauki. Z okazji 5- lecia placówki nie zabraknie wielu promocji i niespodzianek. Zapraszamy do CK Muzyk.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz