Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zakończenie roku w Trójce

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 mogą już cieszyć się wakacjami. Dziś w placówce miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Tradycyjnie nie obyło się bez nagród i wyróżnień dla najlepszych uczniów. Podziękowano także nauczycielom i pracownikom szkoły.

-Dzisiaj w Szkole Podstawowej Nr 3 zakończyliśmy rok szkolny i pożegnaliśmy Absolwentów oraz Szanownych Emerytów: Mirosławę Krygiel, Ewę Kistela i Miliani Chakrar.

Zostały również wręczone Stypendia Gminy Miejskiej Słupca oraz Nagrody Burmistrza. Wszystkim bardzo serdecznie gratuluję.

W dzień zakończenia roku szkolnego 2021/2022 pragnę wszystkim dyrektorom szkół i placówek oświatowych, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz rodzicom i uczniom serdecznie podziękować i pogratulować.

Życzę wszystkim, żeby zbliżające się wakacje były dla Was słoneczne, radosne, pełne pozytywnych wrażeń i dobrego wypoczynku. Wróćcie po wakacjach do swoich obowiązków wypoczęci i pełni zapału do pracy przez kolejne 10 miesięcy. Wykorzystajcie wakacyjny czas z korzyścią dla Waszego zdrowia pamiętając o swoim bezpieczeństwie- relacjonuje zastępca burmistrza, Jacek Szczap.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz